502871560
Skup samochodów ciężarowych Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań - Grupa Energy

Chcesz sprzedać samochód ciężarowy? Zapraszamy do nas! Zajmujemy się skupem aut ciężarowych w kilku z największych miast w Polsce. Skupujemy samochody ciężarowe wielu marek, o różnym stanie technicznym i z wielu roczników. Poznaj ofertę Grupy Energy!

Grupa energy - skup samochodów ciężarowych Kraków, Katowice, Poznań, Warszawa - kim jesteśmy?

Pojawiliśmy się na rynku w 2005 roku. Początkowo nasza firma zajmowała się tylko transportem krajowym. Stopniowo jednak zaczęliśmy poszerzać naszą działalność: początkowo rozwinęliśmy ją o transport międzynarodowy (w 2010 roku), a następnie o serwis opon (sprzedajemy nowe i używane opony do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, a także do maszyn budowlanych). Posiadamy i rozwijamy również magazyn o powierzchni tysiąca metrów kwadratowych, który pełni między innymi funkcje przeładunkowego. Oprócz tego, prowadzimy serwis naprawy samochodów ciężarowych, a także zajmujemy się skupem aut ciężarowych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Katowicach.

Skup aut ciężarowych Kraków, Katowice, Warszawa, Poznań - opis usługi

Zajmujemy się skupem samochodów ciężarowych na terenach kilku największych miast w Polsce - Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice. Skupujemy auta ciężarowe o różnym stanie technicznym. Marki samochodów ciężarowych, które najczęściej są przez nas skupowane to między innymi: DAF, MAN, VOLVO, MERCEDES, SCANIA, IVECO, RENAULT. Zajmujemy się więc skupem aut ciężarowych wielu marek, o różnym stanie technicznym - zarówno uszkodzone, jak i sprawne. Nie ma znaczenia również rocznik samochodu - skupujemy wszystko. Nasze doświadczenie i profesjonalizm pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Proponowana przez nas oferta jest bardzo elastyczna. Bardzo ważny jest dla nas kontakt z klientem i dostosowanie oferty do jego potrzeb i oczekiwań. Z tego powodu, cenimy sobie indywidualne podejście do każdego klienta - każdy pojazd wyceniamy indywidualnie.
Nieustannie poszerzamy i rozwijamy ofertę. Ciągle poszukujemy nowych klientów chcących skorzystać z naszej oferty i sprzedać auto ciężarowe. Skup aut ciężarowych Katowice, Warszawa, Kraków, Poznań z Grupą Energy to gwarancja najkrótszego czasu transakcji, atrakcyjnej oferty oraz wypłacenia należności na czas. Skorzystanie z naszej oferty nie wymaga obecności pośredników, co dodatkowo pozwala na dokonanie transakcji bez dodatkowych opłat.

Dlaczego warto wybrać Grupę Energy?

Nasza firma to godna polecenia działalność. Jesteśmy w branży motoryzacyjnej od lat, dzięki czemu posiadamy doświadczenie, które pomaga nam w świadczeniu usług na najwyższym poziomie. Nasi eksperci to specjaliści, którzy znają się na każdym aspekcie i elemencie samochodów ciężarowych. Dzięki temu zawsze służymy pomocą oraz profesjonalnym i fachowym doradztwem. Dojedziemy w wyznaczone przez klienta miejsce, dokonamy wyceny samochodu ciężarowego oraz przedstawimy warunki współpracy i transakcji.
Kompleksowo znamy się na samochodach ciężarowych i zdajemy sobie sprawę z ich wartości. Zapewniamy w pełni legalny proces skupu i sprzedaży oraz gwarantujemy uczciwą ofertę - nasi klienci mają jasno przedstawione warunki umowy i współpracy oraz atrakcyjną ofertę z gwarancją wypłacenia należności na czas.

Podsumowanie - nasze atuty - skup aut ciężarowych Poznań, Kraków, Warszawa, Katowice

Atuty Grupy Energy:

  • doświadczenie na rynku motoryzacyjnym,
  • profesjonalni eksperci do spraw samochodów ciężarowych,
  • indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań każdego klienta,
  • kompleksowa i indywidualna wycena pojazdów ciężarowych,
  • skup aut ciężarowych o różnym stanie technicznym, różnych rocznikach,
  • skup samochodów różnych marek - między innymi: DAF, MAN, VOLVO, MERCEDES, SCANIA, IVECO, RENAULT,
  • jasne warunki umowy skupu i sprzedaży,
  • gwarancja uczciwości i legalnej transakcji,
  • gwarancja atrakcyjnej oferty.

Zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszej firmy - Grupa Energy - skup samochodów ciężarowych.

„Dywersyfikacja usług w GRUPAENERGY”

Cel projektu: wspierania polskiej gospodarki w związku z wystąpieniem pandemii COVID-19

Beneficjent: Albrychowicz Mariusz GRUPAENERGY, Lgota Wielka, ul. Radomszczańska nr 125, 97- 565 Lgota Wielka

COPYRIGHT © Softe.pl