502871560
Skup tirów

Posiadasz niepotrzebne i zalegające auta ciężarowe? Twoja firma ma niepotrzebne bądź uszkodzone maszyny, które na nic już się nie przydadzą? Skontaktuj się z nami! Grupa Energy odkupi od Ciebie niepotrzebne sprzęty, a Ty dzięki temu zarobisz. Dowiedz się więcej o naszej ofercie skupu tirów.

Grupa Energy - kim jesteśmy? Skup tirów Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice

Jesteśmy firmą prężnie działającą na rynku motoryzacyjnym od 2005 roku, Zaczynaliśmy naszą działalność od świadczenia usług przewozu towarów po całej Polsce. W kolejnych latach stopniowo rozszerzaliśmy naszą ofertą - początkowo o transport międzynarodowy. W późniejszych latach założyliśmy serwis opon, serwis naprawy pojazdów ciężarowych. Rozwijamy również magazyn o powierzchni 1000 metrów kwadratowych, który służy na przykład do przeładunków. Oprócz wymienionych czynności zajmujemy się również skupem tirów w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Poznań i Katowice. Interesują nas różne marki (nasi klienci najczęściej sprzedają samochody marek DAF, MAN, VOLVO, MERCEDES, SCANIA, IVECO, RENAULT), różne roczniki oraz stan techniczny - nawet pojazdy, które na pierwszy rzut oka są w bardzo złym stanie. Poznaliśmy branżę motoryzacyjną od podstaw, dlatego gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę i zadowolenie ze współpracy.

Skup tirów Katowice, Kraków, Poznań Warszawa - opis usługi

Jak już wspominaliśmy - jedną z usług naszej firmy jest skup tirów. Realizowany on jest między innymi na terenach dużych miast - skup tirów Poznań, Kraków, Warszawa, Katowice. Jesteśmy zainteresowani praktycznie każdym pojazdem, który chcieliby państwo sprzedać. Skupiamy pojazdy o różnym stanie technicznym - powypadkowe, uszkodzone, z dużym przebiegiem, bez ważnego przeglądu czy OC, o różnych rocznikach. W każdym przypadku nasi eksperci ocenią pojazd i sporządzą jego wycenę. Nie muszą się Państwo martwić o transport pojazdu - przyjedziemy pod wskazany adres, posiadamy odpowiedni sprzęt oraz lawety, które pozwolą nam bezpiecznie przetransportować pojazd.
Stale poszerzamy naszą ofertę i jest ona bardzo elastyczna. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy pojazd ma swoją osobistą wartość, dlatego do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Bardzo ważny jest dla nas kontakt z klientem i poznanie jego potrzeb i oczekiwań. Skorzystanie z naszej oferty nie wymaga obecności pośredników, dlatego nasi klienci nie muszą ponosić żadnych dodatkowych kosztów. Skup tirów Kraków, Warszawa, Poznań, Katowice razem z Grupą Energy to gwarancja najlepszej i uczciwej oferty oraz wypłacalności należności na czas.

Podsumowanie - dlaczego warto wybrać Grupę Energy

 • bogate i długie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym,
 • profesjonalni, fachowi eksperci znający się na tirach i innych pojazdach ciężarowych oraz na całej branży - profesjonalne i fachowe doradztwo,
 • świadczenie usług na szerokim terenie - między innymi Kraków, Warszawa, Poznań, Katowice,
 • oferta niewymagająca obecności pośredników - gwarancja braku dodatkowych kosztów,
 • pełna uczciwość i legalność dokonywanych transakcji,
 • indywidualne podejście do każdego klienta, do jego potrzeb i do oczekiwań,
 • indywidualna wycena każdego pojazdu,
 • skup tirów różnych marek, różnego stanu technicznego, powypadkowych, uszkodzonych, z wielu roczników i o dużych przebiegach,
 • dojazd do klienta i zapewnienie kwestii bezpiecznego transportu przejazdu,
 • jasne warunki umowy skupu i sprzedaży,
 • gwarancja atrakcyjnej i opłacalnej oferty.

Zapraszamy do kontaktu z pracownikami Grupy Energy - skup tirów i samochodów ciężarowych.

„Dywersyfikacja usług w GRUPAENERGY”

Cel projektu: wspierania polskiej gospodarki w związku z wystąpieniem pandemii COVID-19

Beneficjent: Albrychowicz Mariusz GRUPAENERGY, Lgota Wielka, ul. Radomszczańska nr 125, 97- 565 Lgota Wielka

COPYRIGHT © Softe.pl