502871560
Skup aut ciężarowych DAF

Chcesz pozbyć się niepotrzebnego pojazdu? Zalega Ci w garażu, a Ty chciałbyś kupić sobie coś nowego? Przychodzimy Ci z pomocą oferując usługi skupu aut ciężarowych Daf! Odkupimy od Ciebie wszystko, czego chcesz się pozbyć - samochód sprawny, uszkodzony, powypadkowy, z wysokim przebiegiem czy starym rocznikiem. Poznaj naszą ofertę!

Grupa Energy - kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą, która sprawnie działa na rynku motoryzacyjnym od ponad piętnastu lat. Pracujemy w branży, którą poznaliśmy od podstaw. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa, które chcą pozbyć się zalegających maszyn. Zajmujemy się wszelkimi aspektami dotyczącymi bezpiecznego transportu pojazdu. Zapewniamy najlepsze warunki umowy skupu i sprzedaży - pieniądze za Twój pojazd otrzymasz od nas do ręki lub bezpośrednio na konto - zgodnie z Twoimi preferencjami. Nasi pracownicy zajmą się profesjonalną i fachową wyceną Twojego pojazdu. Skup aut ciężarowych Daf to gwarancja najlepszej oferty i zadowolenia.

Daf - solidna marka samochodów ciężarowych

Początek produkcji samochodów ciężarowych marki Daf sięga około 1950 roku. Samochody te szybko zdobywały dużą popularność. Ciężarówki te tworzą gamę o szerokim zastosowaniu: w transporcie długodystansowym, w dystrybucji czy w celach budowlanych. Ciężarówki marki Daf w swojej historii nie raz zostały ogłoszone tytułem “samochodu ciężarowego roku”. Dowodzi to o tym, że jest to marka o wysokiej klasie i solidności. Doskonale sprawdzają się w branży transportowej i są niezawodne nawet w ciężkich warunkach, czy na długich trasach.
Nasza firma zajmuje się skupem samochodów ciężarowych Daf niezależnie od modelu, który Państwo posiadają. Odkupimy pojazd zarówno sprawny, jak i uszkodzony, po wypadku i o różnym przebiegu, roczniku. Cenimy sobie pojazdy marki Daf, znamy ich wartość, dlatego zapewniamy Państwu uczciwą i legalną ofertę skupu i sprzedaży. Dysponujemy sztabem profesjonalistów, którzy fachowo dokonają przeglądu pojazdu i jego wyceny. Każdy pojazd jest inny, dlatego do każdego klienta i jego sprzętu podchodzimy w sposób indywidualny.

Podsumowanie - dlaczego warto podjąć współpracę z Grupą Energy?

 • bogate doświadczenie na rynku motoryzacyjnym,
 • profesjonalny sztab specjalistów, którzy dokonają przeglądu posiadanego pojazdu i jego wyceny,
 • indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań klienta oraz do wyceny każdego pojazdu,
 • pełna legalność usług oraz uczciwość oferty,
 • bezpieczeństwo transportu pojazdu,
 • oferta skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorstw,
 • gwarancja wypłacalności należności na czas zgodnie z preferencjami klienta (gotówka bądź przelew na konto),
 • skup aut ciężarowych Daf o różnym stanie technicznym, powypadkowe, uszkodzone, sprawne, o wysokim przebiegu, również starszych roczników,
 • gwarancja braku ponoszenia dodatkowych kosztów,
 • jasne warunki umowy sprzedaży i skupu samochodów ciężarowych Daf,
 • gwarancja atrakcyjnej i opłacalnej oferty.

W przypadku wątpliwości, pytań lub w przypadku chęci skorzystania z naszej oferty zapraszamy Państwa do kontaktu z pracownikami naszej firmy. Grupa Energy - skup samochodów ciężarowych Daf.

„Dywersyfikacja usług w GRUPAENERGY”

Cel projektu: wspierania polskiej gospodarki w związku z wystąpieniem pandemii COVID-19

Beneficjent: Albrychowicz Mariusz GRUPAENERGY, Lgota Wielka, ul. Radomszczańska nr 125, 97- 565 Lgota Wielka

COPYRIGHT © Softe.pl